SLB şirkətinin nümayəndələri UFAZ-ın laboratoriyalarını ziyarət ediblər
5 oktyabr tarixində SLB şirkətinin nümayəndələri UFAZ laboratoriyalarını ziyarət ediblər. Onların universitetlə uzunmüddətli tərəfdaşlığı istedadlı kadrların müəyyən edilməsi və işə cəlb edilməsində mühüm rol oynayır və UFAZ illər ərzində formalaşmış bu münasibətə böyük dəyər verir.
Ziyarət zamanı SLB-nin Asiya üzrə İnsan resursları meneceri Corge Umberto Quterres Ramirez UFAZ komandası ilə görüşərək gələcək işə qəbul strategiyalarını, təcrübə proqramlarını və həm UFAZ tələbələrinə, həm də SLB-yə fayda verəcək birgə təşəbbüsləri müzakirə edib. Onlar həmçinin Ramirezə UFAZ tələbələrinin təhsil aldığı yüksək keyfiyyətli mühiti birbaşa görmək imkanı yaradaraq UFAZ-ın müasir təchizatlı laboratoriyalarını gəzdiriblər.
SLB-nin İnsan resursları meneceri Səbinə Tağıyeva və İşə qəbul üzrə koordinator Aygün Allahverdiyeva da görüşdə iştirak edib. Onlar da UFAZ tələbələri üçün imkanların genişləndirilməsi məqsədilə aparılan məhsuldar müzakirələrdə iştirak ediblər.

SLB representatives visited UFAZ laboratories
On October 5, representatives from SLB visited UFAZ laboratories as part of their long-standing partnership with the university. This collaboration has been instrumental in identifying and recruiting top talent, and UFAZ deeply values the relationship that has developed over the years.
During the visit, SLB’s Asia HR Manager, Jorge Humberto Gutierrez Ramirez, met with UFAZ's team to discuss future hiring strategies, internship programs, and joint initiatives aimed at benefiting both UFAZ students and SLB. They also toured UFAZ’s state-of-the-art facilities, giving Mr. Ramirez an opportunity to experience firsthand the high-quality environment in which UFAZ students are trained.
Accompanying him were Sabina Taghiyeva, SLB’s HR Manager, and Aygun Allahverdiyeva, Recruitment Coordinator, who also participated in these productive discussions about strengthening opportunities for UFAZ students.